Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb 4 nappal ezelőtt fájt a...

Kb 4 nappal ezelőtt fájt a fejem és hát estére be is lázasodtam utánna elkezdtem köhögni és elég dúrván elkezdett fájni a torkom meg rázni a hideg, ez 4 napja tart, orvossal már beszéltem de ő még antibiotikumot se irt fel,?megjegyzésbe folytatom

Figyelt kérdés
Az egyik kérdésem az lenne hogyha nagyon durván köhögök és egyszer jött fel egy ilyen véres fajta köpet amibe volt dzsuva is meg vér is de a vér több volt benne az nagy baj ( arra is gondoltam hogy nem e attól van mert nagyon sokat köhögög) ?? Mert félek hogy nem e tüdőrákos vagyok :( a másik kérdésem pedig az hogyha 4 napja beteg vagyok és hát lázas voltam eddig de mostmár nem vagyok de még mindig nem tudok kikelni az ágyból mert elkezd rázni a hideg az nagy baj? 18 éves vagyok
febr. 17. 03:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Az erőlködéstől is megpattanhatott egy hajszálér.

De most már sürgősen kérj időpontot, vagy menj sürgősségire. Tüdőgyulladás gyanús vagy, es ez nem játék.

febr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!