Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tenyerezés szempihentető...

Tenyerezés szempihentető gyakorlatot csak egy kézzel tudom csinálni, ha hozzáér az újjam a szemgolyóhoz nem baj? (nyomást nem fejtek ki rá! az egyik kezem nem ép ezért igy tudom )

Figyelt kérdés

Sziasztok csak 1 kezem ép [link] Eltakarás tenyérrel/tenyerezés

gyakorlatot csak egy kézzel tudom csinálni, ez is befedi mindkét szemem de az újjam hozzáér a szemgolyóhoz, ez nem baj? Nyomást nem fejtek ki rá a szemet nem nyomom, csak hozzáér az újjam, csinálhatom igy ezt a gyakorlatot 1 tenyérrel? köszi előre is .😊


febr. 17. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Eleve ez nem igazán ér semmit, egyedül az a jó benne, hogy sokat nem is árt.

Másrészt inkább valamilyen szemellenzöt használj, amit a másik oldali szemed elé tudsz tartani

febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Boccs a kérdés nem a haszna volt. Szem ellenzőm nincsen itt elvileg a két szemet kell fedni.
febr. 17. 15:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért köszi
febr. 17. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:

A szemellenzöt meg tudod csinálni egy kartonlap és egy farúd segítségével.


A megjegyzésemet csak mellékesen írtam, de éppen azért aadtam tippet is, mert a te dolgod, csak jobb, ha számaítasz arra, hogy nem lesz eredménye.

febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neten azt olvastam, hogy lehet eredménye, léccy a lehet nem lehet vitát zárjuk, én hiszek benne, remélem valaki a konkrét kérdésemre is ir.
febr. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!