Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy elég komoly kérdést...

Egy elég komoly kérdést teszek fel,szóval kérlek ne hülyéskedjeketek. Szóval a testvéremnem hasnyálmirihy gyulladása lett, az orvost nem érjük el,édesanyám beszélt egy másik orvossal hogy lehett-e neki adni omega3-t, mert kivizsgálta egy orvos *?

Figyelt kérdés
*Leveleken,de anyukám nem kérdezte meg, mert a vérében sok a zsír és lekell neki "húzni". Az lenne a kérdésem,hogy lehet-e neki Omega3-t adni? Válaszokat koszonom( nem akartam megkérdezni a neten,de az orvost nem érjük el,igen,talán mert hétvége van,de anyám már full ideg,gondoltam megkérdezlek titeket)
febr. 18. 16:44
 1/6 A kérdező kommentje:
*k,gy
febr. 18. 16:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fektették be a kórházba, nem súlyos az állapota. Szedje a felírt gyógyszereket (ha van), és ne a netről próbáljátok meggyógyítani.
febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, de bármiféle válasz tőlünk nagyon nagy felelőtlenség lenne. Még egy ide tévedő szakorvos sem biztos, hogy tanácsot ad így távolról. És abban sem lehetsz biztos, hogy aki annak mondja magát, nem segédmunkás.
febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
SEMMIFÉLE háziszert meg "valaki mondta,hogy jó" dolgot nem szabad adni, CSAK AZT, amit az orvos mondott. (Amit NEM mondott, azt NEM!)
febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
20%
Ha valóban omega 3,ésnincs benne omega 6, akkor nyugodtan,mert gyulladáscsökkentő.
febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék én is a többiekhez!

Ne gyógyítsátok saját kútfőből.

Esetleg ügyeletet hívjatok, ha kerdésetek van, vagy ha rosszabbul lenne.

Ne adjatok semmit, amit a doki nem ajánlott. Ez nem egy kis nátha, elég súlyos tud lenni.

febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!