Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat járok pisilni miközben alig iszok,sokkal többet eszem,és rengeteget alszok.

Hiába fekszek le korán,reggel időben fel is kelek de napközben ugyanúgy aludnom kell,és akkor is egésznap nyomott vagyok.Nem tapasztaltam még ilyet.


febr. 21. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
leírtad a cukorbetegség tüneteit
febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy és mióta áll ez fenn?

Ahogy utaltak rá, lehet, valami háttérben meghúzódó betegség is lehet...

De még számos oka lehet.

febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Pár napja vettem észre magamon igazából. 3 napja késik a menszeszem is,bár az attól is lehet hogy tavaly misseb ab miatt műtöttek és még nem állt be.
febr. 21. 12:09
 4/10 anonim ***** válasza:
a sok evés mellett nem hízol?
febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1. A cukorbeteg sokat iszik, sokat pisil, nem?
febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ha többet iszol, kevésbé leszel éhes mert a szervezet a két jelzés között nem mindig tud különbséget tenni.
febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még nem vettem észre magamon. Igazából egy úgy pár napja van.
febr. 21. 12:23
 8/10 anonim ***** válasza:
5- az elején csak a sok pisilés van. Amikor már a szervezete érzi , hogy kiszárad, akkor beindul az ivás .
febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért fontos tényező az is, hogy miket eszel / hízol-e. Ha hízol akkor akár lehet inzulinrezisztencia is vagy ami rosszabb cukorbetegség is.
febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A cukorprobléma gyanús,de okozhat ilyet pl.alvási apnoe is.Menj el vele háziorvoshoz,ezt itt nem fogjuk megfejteni.
febr. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!