Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkustone fülspray?

Akkustone fülspray?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azzal a kérdéssel fordultam hozzátok hogy az akkustone fülspray hasznos, vagy többet árt mint használ? Tegnap óta használom, kb semmit nem vettem észre hogy kitisztult volna a fülem. Inkább pálcika vagy spray? Azt ne írjátok hogy magától tisztul, mert nem, 2 hónapja nem tisztítottam emiatt a “jó” tanács miatt, és most hogy beteg vagyok az orvos meg sem tudta nézni a fülem mert tiszta zsír.. szóval ez egy nagy butaság, sőtt gyakrabban be is dugul így:) visszatérek a takarításhoz, melyik? A pálcika vagy a spray?

febr. 24. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Fülészeten fülmosás. A spray nálunk addig dugulást okozott, amíg használtuk. Nagy csalódás volt, nem olcsó.

Tudom nem erre vagy kíváncsi, de egyiket sem használom jó pár éve, azóta vagyok problémamentes.

márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!