Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nagyon elcsendesedünk,...

Ha nagyon elcsendesedünk, csendben vagyunk, érezhetjük a saját szivverésünket? (figyelem! nem a heves szivdobogásra gondolok, hanem egyfajta meditativ állapotra, ha elcsendesedünk, lenyugszunk stb)

Figyelt kérdés
Szóval, nem az orvosi esetekre célzok , mikor érzed, hogy kiugrik lüktet stb. Arra gondolnék ha egy csendes helyen ahol semmi zaj, "befelé" figyelsz stb, érezhető a szived dobogása? Én szoktam érezni. (mielőtt valaki ijesztegetni kezd , hogy azonnal doktor stb utána néztem a neten a témának, én nem arra gondolok amit az orvosi oldalak irnak, hogy lüktet stb, hanem csak úgy csendesen egyenletes ritmust érzek. ui tudom a sziv hosszú i de ilyen nincs a laptopomon.)
febr. 24. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi extra. Amúgy én úgy tudom, nem közvetlenül a szívet, hanem a hasi aorta lüktetését érezni.
febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem rágugliztam érezhető e, mindjárt jöttek az ilyen olyan orvos cikkek, hogy egészséges ember elvileg nem érzi. Persze lehet a dokis oldalak arról irnak, amikor azt érzed, hogy tényleg KOPP-KOPP- meg msjd kiugrik stb. Én nem erre gondolok, hanem mikor érzem a csendes NORMÁL egydenletes ritmust ott ahol elvileg a sziv van a melkasunkba, de lehet igazad van, én nem vagyok orvos, lehet azt érzem hogy lüktet az ér.
febr. 24. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egészséges ember nem érezheti max a víz alatt.
febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3as köszi, az is lehet ott valami verőeret érzek nem? Csak azt hittem a szivet érzem.
febr. 24. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!