Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van ilyen fajta vitamin...

Van ilyen fajta vitamin készítmény?

Figyelt kérdés
Olyan fajta multivitamint keresek ami azért ár érték arányban jó nem túl drága de persze viszont azért nem a leggagyibb minőség. És leginkább olyan fajta vitamin kéne ami elsősorban az agyra is jó mint mentális és memóriára mert néha azért feledékeny vagyok és a koncentrációm se mindig a legjobb néha elkalandozok meg persze az immunrendszerre is jó legyen.

febr. 29. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Kellene egy alap vérkép hogy kiderüljön mi hiányzik, indokolja e a gondokat. Utána neurológia a memóriazavar miatt. Ha nem vitaminhiány okozza akkor máshogy kell kezelni.

Ha kiderül hogy mi hiányzik, célzottan azt a vitamin pótolni.

Immunerősítésre meg hiaba szedsz vitamint, egészséges, változatos táplálkozás megoldja

febr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én azt értem és köszönöm is a véleményt de nekem vitamin kell az tuti
febr. 29. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!