Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik gyűjtőgetik a zsebükben...

Akik gyűjtőgetik a zsebükben a használt takonyzászlót, hogy nem undorodnak tőle?

Figyelt kérdés

Ismertem mindig ilyen embreket, akik a kabátzsbben meg párna alatt, meg mindenhol gyűjtogetik.

Én meg valahogy már attól undorodok, ha az egyik felét belefújtam, nincs gusztusom a másikat is ugyanabba a zsebkendőbe, mert akkor már csak kenegetem az arcomon a zöldászt.



#zsebkendő #Zöldász
febr. 29. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindenkinek lesz tele zöldásszal a zsepi egy fújástól. Sokaknak csak vízszerű pár csepp valami jön, amit megtörölnek. Ahhoz nem kell mindig új zsepi.
febr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Magyarországon a többség nem undorodik tőle, de vannak kultúrák ahol így vannak vele mint te és inkább ki se fújják, hanem szipognak. Itt meg a szipogás undi :D Megszokás kérdése szerintem.
febr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Megszárad a takony, szóval nem tudsz mit kenegetni azon a hülye fejeden:'D
febr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3. Aha, tehát mondjuk amikor meg vagy fázva, kifújsz egy szép 50 forintos méretű zöld zselét, mire a másik orrlyuk jön, meg is szárad? Elég lassó lehetesz.


2. Én sem szipogok. Elmegyek a budira, tépek egy darab papírt, aztán amilyen gyorsan lehet, dobom is ki, és veszek még egy darabot a másik oldalra is.

Szerintem sokkal kevésbé gusztustalan, mint szép zöld gyöngyöt húzkodni nyújtogatni nyakláncnak. 😂


Egyébként hallottam nyugati emberektől is, hogy a magyarokban pont az zavarja őket, hogy olyan hangerővel tudnak bárhol trombitálni, hogy az egész utca hallja, hogy ők most aztán termelésben vannak.

Számomra ez is olyan érzés lenne, mintha elővenném a pöcsöm a villamosmegállóban, és belehuggyoznék a kukába.

febr. 29. 12:10
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
De buta vagy ember... Ha olyan sokat fújok bele, instant kidobom a picsába, vannak bajok a fantáziáddal... De alapjáraton, ha belefújok egy KISEBB adagot este pl., és berakom a párnám alá, reggel már újra tudom használni. Nem tudom miféle emberek között élhetsz, lehet hogy ott mindenki orrából dől a takony, és általában meg vannak fázva, de sokan alig fújunk bele valamit, és feleslegesen nem dobálunk ki zsepiket, ezt kéne feldolgoznod.:) /#3/
febr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"De buta vagy ember..."


Te nem vagy buta, csak hát nincs szerencséd, amikor gondolkodsz.


Egyébként szép álmaid vannak, hogy a párnád alatt gyönyörgeted a taknyod?

Van aki macival laszik, van aki takonnyal. 🤣🤣🤣

Szerencsére nem vagyunk egyformák.


"sokan alig fújunk bele valamit, és feleslegesen nem dobálunk ki zsepiket,"


A félig szaros budipapírt is elteszed másnapra? Hisz a másik fele még tiszta.

Nem is akarom tudni, hogy az óvszert hányszor használod. Inkább ne is meséld el. :)

febr. 29. 12:54
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi nem tehetünk róla, hogy te ennyire taknyos vagy. Belőlünk nem jön ilyen extra adag takony :D
febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek már megint mi értelme? Te úgy más úgy. Ennyi.. jó, hogy nem vagyunk egyformák
febr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8 vagyok

Ha bele gondolok, tulajdonképpen semmi köze hozzá.

febr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
🐟i 8-as, dehát undik vagyunk, ő meg nem, hát mindkét orrlyukához külön tépi a wc papírt, nem érted?!XDDD
febr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!