Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért viszket Bölcsességfog...

Miért viszket Bölcsességfog műtét után 3 nappal a még mindig elzsibbadt alsó ajkam?

Figyelt kérdés
3 napja műtötték ki az alsó bölcsességfogam, kb egy órás elég komplikált műtét volt a fogam rossz elhelyezkedése miatt. Azóta nem érzem az alsó ajkam teljesen az állam aljáig. Első két nap teljesen le volt bénulva, ma reggel viszont már ha ráharaptam akkor kicsit éreztem. Kb déltől pedig irdatlanul elkezdett viszketni mostanra már megállás nélkül. Ez minek a jele lehet?

febr. 29. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Idegszál sérülhetett.
febr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 wc papa ***** válasza:
Nem feltetlen idegserules, lehet be van dagadva es nyomja az ideget. Valoszinuleg el fog mulni mert 3 nap meg csecsemo keves a gyogyulashoz bolcsessegfog idejen. Szinte nem tortent meg semmi olyan keves. 2 - 4 het a gyogyulas, attol fugg milyen komplex volt.
febr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, h ideg sérülésem van, csak azt nem tudom mitől lehet ez a viszketés azon a területen
febr. 29. 19:37
 4/4 wc papa ***** válasza:
az hogy be van gyulladva, es ahogy gyogyul ugy kevesbe nyomja az ideget...
febr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!