Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális hogy bölcsességfog...

Normális hogy bölcsességfog húzás után 9 nappal még mindig fáj?

Figyelt kérdés

Most a jobb oldalon húzták alul felül a fogaim és most nem kaptam se antibiotikumot se semmilyen fájdalomcsillapítót(vegyek be amit jónak látok)

Amikor a másik oldalt húzták alul felül akkor kaptam dalacint 1 hétre meg flectort.

Most viszont csak cataflam v-t szedtem és már voltam varratszedésen a 7. napon és akkor már szinte alig fájt(vagy sok volt bennem a gyógyszer még) most viszont már csökkentettem a gyógyszer adagon de annyira ha kimegy a fájdalomcsillapító annyira fáj a jobb fülem, lüktető nyilaló érzés, kb bele bolondulok, szóval nem is a seb helye fáj mert szinte már össze is forrt, hanem az állcsontom és a fülem. Hétfőn vissza megyek az orvoshoz, de szerintetek elhúzódó fájdalom lehet vagy gyulladás? Varratszedésnél amúgy mindent rendben találtak.


nov. 11. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
nov. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az is normális hogy jön fel még fehér genny a sebből?
nov. 12. 12:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy normális. Nekem is nagyon fájt, sokkal jobban mint másnak. Az egész fejem, az államtól a fejem tetejéig fájt, de úgy, hogy sírtam az utca közepén (pedig bírom a fájdalmat), kiderült, hogy a szervezetem nem volt képes meggyógyítani a sebet és az alvadt vér valahogy bentmaradt vagy nem is tudom pontosan. De az orvos azt mondta, hogy csak egy felületi gyógyulás kezdődött meg, de a teljes sebbel a szervezetem nem tudott megküzdeni. Ki kellett tisztítani az egészet.

Eleinte én az első 3-4 napban semennyire nem éreztem, nem szenvedtem vele. A negyedik nap után állt be a probléma. Szerintem kérdezz rá az orvosnál.

nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!