Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet ezzel kezdeni?

Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években feltűnt, hogy fokozatosan egyre jobban "kiugranak" a csontjaim, pedig semennyit nem fogytam. Ez leginkább a csuklóknál, térdeknél meg a csípőnél volt szembetűnő, és nem is csak arról van szó hogy nem szép, hanem hogy gyengébbek is lettek például a csuklóim. Emiatt az utóbbi évben elkezdtem edzeni, jobban oda is figyelek az étkezésekre, hogy meglegyen a kalóriabevitel és minőségileg is rendben legyen amit eszek. Amióta elkezdtem edzeni felszedtem 4-5 kilót, de gondolom ez izom lehet, mert nem látszódik rajtam felesleg, viszont érzem hogy sokat erősödtem. De ami nagyon elkeserített, hogy a fő problémámat nem oldottam meg, sőt, mivel az izomhasak nőttek mindenhol, így még véknyabbnak tűnnek az ízületeim körüli részek, nagyon zavar hogy így látszanak a csontok és inak.:( Lehet ezzel valamit tenni, vagy egyszerűen csak ilyen a genetikám?

febr. 29. 20:12
 1/1 anonim válasza:
Én a táplálkozásra is figyelnék a helyedben. Edzést csináld nyugodtan, ha ismersz személyedzőt kérj tőle is tanácsokat.
márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!