Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyertyától lehet fekete az...

Gyertyától lehet fekete az orr belseje?

Figyelt kérdés

Tudom, fura kérdés, de ilyennel még soha nem találkoztunk. Reggel felkeltem és orrfúlyás közben észrevettem, hogy belülről az egész orrlyukam fekete. Csak körbe a bőr, mintha korom borítaná. Este úgy aludtam el a hálószobában, hogy égett egy gyertya. Mikor párom bejött és lefeküdt, elfújta a gyertyát.

Reggel a nagy megrémülésem után egyből néztem az ő orrát is, és neki is fekete volt. Soha nem tapasztaltunk még ilyet, pedig máskor is szoktunk gyertyát gyújtani. Égés után a korom a levegőben maradt és belélegeztük? Rossz minőségű a gyertya?

Köszönöm a válaszokat!



márc. 1. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ez történt.
márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
márc. 1. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy ötlet égő gyertya mellett aludni.
márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont erre irányult a kérdés, köszönöm a hasznos választ. Kb. 10 perc volt az egész, én félálomban voltam már, párom még öltözködött és jött-ment a fürdő és a hálószoba között. Nyilván nem alszunk égő gyertya mellett, de nem gondoltam, hogy ilyen részletesen le kell, hogy írjam.
márc. 1. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!