Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Racibum vélemények?

Racibum vélemények?

Figyelt kérdés

Viszonylag új termék a magyar piacon, a hatásfoka ismert, de konkrét tapasztalatok érdekelnének.

Elvileg a loperamiddal ellentétben nem lassítja a bélműködést, ez miben nyilvánul meg? Vagy csak sima marketing duma?



#hasfogó #Racibum #vs loperamid
márc. 1. 18:58
 1/2 anonim válasza:
Tényleg igaz, nem lassítja le az emésztést. Ibs miatt gyakori hasmenés okával rendszeresem szedem az imodiumot,sajnos mikor beveszem utána 3 napig el sem tudok menni annyira megfogja a hasam. A Racibum nekem nem is nagyon hatott először. Utána mikor 2-t vettem be akkor megfogta a hasmenést, viszont rá pár órára már rendesen volt székletem, szóval egyáltalán nem lassít le napokra, inkább a hatása kétséges sajnos.
márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem marketing. Valóban megfogja a hasmenést. És ami a lényeg, pl. vírusos, bakteriális hasmenés esetén TILOS loperamidot szedni, mert a kórokozók toxinjait nem "fogja" meg és azok felszívódnak a belekből. Loperamidot nem fertőzéses hasmenés esetén (vastagbélgyulladás, IBSZ, idegi alapon lévő hasmenés) esetén szabad szedni.
ápr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!