Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Savos fülváladék van a kislány...

Savos fülváladék van a kislányom és a kisfiam fülébe is rettegek attól, hogy megszúrják őket.Kiskoromba nekem is volt de anyám nem engedte, és felszívódott. Ezzel a műtétel egybe lesz mandula műtét. Kiváncsi lennék a véleményetekre ti megengednétek?

Figyelt kérdés

#műtét #Dobhártya szúrás
2023. okt. 25. 21:36
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem, a felszúrás az nem műtét, vagy nem tudom mire gondolsz, most mindkettőnek lesz mandulaműtét egyszerre?
2023. okt. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megműtik őket kiszedik a mandulájukat és akkor akarják felszúrni a fülüket is még altatás közben.
2023. okt. 26. 10:27
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, de most mi a kérdés akkor? Fel kell, akkor fel kell.
2023. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Leírtam a kérdést ott van a végén. Nem nehéz felfogni ha megengedem akkor megcsinálják ha nem engedem akkor nem szóval amit írsz az baromság. Úgy látszik mégsem érted.
2023. okt. 26. 15:27
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
54%
Nem baromság, de a te véleményed a legfontosabb a számodra.
2023. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyan ember véleménye érdekel akinek felszúrták a fülét ha nem is neki de családba valakinek nem olyané aki azt se tudja miről beszél. Van olyan akinek felszúrtak aztán utána még többször felkellett neki ezt akarom elkerülni. Látszik, hogy fogalmad sincs arról amiről beszélsz. Köszönjük
2023. okt. 26. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Felig analfabeta anyatól őrizzen meg mindenkit a jóisten, aki 2024 ben mandulát kiszedet
márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok te seggarc nem azért szedték ki a mandulájukat mert megkértem őket hanem azért mert akkora volt a mandulájuk, hogy az orrukon nem tudtak levegőt venni. Nyilván nem tudod , hogy mennek a dolgok ne játszd a nagyot előbb nézz utána a dolgoknak .
márc. 15. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!