Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyógyszeripar valóban...

A gyógyszeripar valóban megöleti azokat a kutatókat akik a rák elleni kezelésben kutatnak?

Figyelt kérdés

Több ilyen szakember volt a történelemben akik rejtélyes körülmények között meghaltak miután sikereket értek el a rák elleni kutatásban.


Neveket nem tudok mondani, de az elmúlt években sok ilyen cikkeket olvastam.



márc. 1. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy ilyen gyógyszerrel brutális pénzt tudna keresni a cég. Miért öletné meg a kutatóit?
márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Ha lehet hinni az összeesküvés elméletekben, akkor a rák ellenszerét, már nagyon régóta kitalálták, és kezelik vele az adott személyeket.

Így is brutális mennyiségű pénzt keresnek vele, a gyógyszergyártók.

A kisemberek nem tudnák megfizetni soha, de akiknek több milliárdjaik vannak, nekik ez már csak aprópénz. Én is olvastam már ilyen híreket, és nem lennék meglepve, ha lenne benne igazság.

Gondolom mindenki ismeri a Hihetetlen című magazint, amit itt elolvastam azoknak egy része már beigazolódott. Nem értek egyet minden írásával, de vannak benne érdekes témakörök, amiket egyre jobban feszegetnek.

márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg neveket nem tudsz mondani, addig egészen biztos, h nem igaz.
márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha mindenkit meggyógyítanak, hogy fog majd a gyógyszeripar pénzt keresni a jelenlegi méregdrága módszerekkel ami legtöbbször nem hatásos a rák ellen? Pl. kemoterápia


A rák elleni kezelés csak az amerikai gyógyszeripar évente dollármilliárdokat kaszál be. Ha mégis megtalálják a rák gyógyítását és olyan összeget kérnének érte amit a legtöbb ember nem tudna megfizetni, addig mennének a tüntetések és lázadások amíg a kormányok ingyenessé nem teszik, így évente dollármilliárdokat bukna a gyógyszeripar.

márc. 1. 21:56
 5/6 A kérdező kommentje:

Első 3 cikk amit a google kidobott.


[link]


[link]


[link]

márc. 1. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
A rák nem egy vírus, tehát nem tűnik el soha. Rákos emberek mindig lesznek, ergo a gyógyítás is folyamatos üzlet lenne. Plusz ha egy rákos meghal, akkor annak vége, de egy gyógyult rákos simán lehet újra beteg, akár rákos, akár bármi más, ami újabb bevétel.
márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!