Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Èvekig peritol?

Èvekig peritol?

Figyelt kérdés

Okozhat mellekhatast?

Elhagytam magamtol viszont durván tele lettem azóta lila foltokkal. Amik elmulnak de 1-2 van még


márc. 2. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mire szedted?
márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hizasra folyton. Mert sovany vagyok. És attól tartok h benne van h verkepzoszervi rendellenesseget okoz így emiatt vagyok így..
márc. 2. 15:35
 3/6 A kérdező kommentje:
5 évig szedtem. 1-2 hét kihagyassal de úgysem hizok így abba hagytam. Hiába akarja az orvos h szedjem. Persze verkep semmi… tavaly voltam verkep rendben volt de most kitudja. Orvoshoz sem tudok menni mostanaban mert dolgozok
márc. 2. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Mért baj az, ha sovány vagy? Viszont vérképet kell csináltatni, mert csak akkor nem baj, ha nem betegség okozza. Oldd meg, hogy elmenj orvoshoz laborbeutalóért.
márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kell egy kis idő míg kiürül a szervezetedből. Reméljük komolyabb bajod nem lesz. A helyedben felkeresnék egy másik orvost is, akár többet, akár maszekot, akár természergyógyászt is.

Alapvetően gyógyszer ellenes vagyok és nem szednék semmit. Természetesen egy olyan embert nem beszélnék le róla, akinek az élete függ a gyógyszere beszedésétől. Pl. súlyos szívbeteg, cukorbeteg stb. Ha nem vagy anorexiás, kórosan sovány annyira, hogy veszélyezteti az életedet, és te úgy érzed, hogy nem tesz jót neked, akkor ne szedd. De azt így nem lehet látatlanul megítélni ezen a fórumon, ezért inkább azt javallanám, hogy válts orvost vagy kérdezz meg több olyan szakembert, akiknek ez a területe. :)

márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 honapja hagytam el kb,viszont 2 hét után kerültek elő a foltok. Várok egy hetet és iratok szabit ki. Bizok benne nem vagyok leukemias vagy egyéb :)
márc. 2. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!