Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beizzadt hónaljal mit lehet...

Beizzadt hónaljal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Brutál mód izzadok elég ehhez 10 lépcső fokot másznom és szakad rólam a víz. Bulikban még rosszabb mert eleve fűtik és alkohol is iszom. Sikerült egy csajt is elijesztenem pedig leállt velem tancolni 😆

Borotválom a honaljam és old spice stiftet használok de nem elég.

Mit lehet még tenni? Ilyen illatos popsi törlöt ha tartanék magamnál és át törölgetném az segítene?


márc. 3. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj dokihoz, nem jó ha minden apróságtól megizzadsz. Én is szoktam izzadni főként ha túlságosan felöltöztem egy meleg napon, de ha megborotválkozok javul a helyzet.
márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van rajtam plusz kilo, 8 oraban dolgozok allandoan porgos helyen, gyorsettermi konyha, de nem izzadok le annyira, amit te leirsz, pedig gyakran szinte beledoglok. Egyszer befujom magam es elvagyok nap vegeig. Menj el orvoshoz.
márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica FoNo VII. Naturland izzadásgátló kell neked.
márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A stift nem jó semmire, plusz keress egy normális izzadásgátlót, ahol nem csak a márkát fizeted meg.
márc. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb Old spice stift alumínium mentes. Olyan kell neked ami nem 0% aluminiumos. Old spiceból is van amiben van. Valaki szerint káros az egészségre van aki szerint nem. Nekem is ez volt mikor alumínium mentes dezodort használtam. Izzadtam és büdös is voltam.
márc. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak izzadásgátlók, amik viszonylag komolyabbak, de ha tényleg annyira izzadsz, akkor lehet valami lehet a háttérben, szóval lehet először az orvoshoz mennék. De amúgy pl. van az Idrosnak izzadásgátló spray-e, nekem azzal pozitív a tapasztalatom, de ahogy már írták feljebb is a Naturland izzadásgátlóját is. Ezeket érdemes megpróbálni.
márc. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!