Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3. Hete beteg vagyok orrom...

3. Hete beteg vagyok orrom folyik csúnya sűrű színes váladék torkom nagyon fáj ma már az arcuregem fejem is gyogyszer nem hat vény nélküli csodák nem hatnak viszont jelenleg pesten vagyok alberletbe és nem ide vagyok bejelent?

Figyelt kérdés
Voltam itteni háziorvosnál nem látott el, voltam ügyeleten az meg elküldött a házi orvosomhoz ( 310-km re van ) mondtam neki azt monda nem tud mit kezdeni vele ilyenkor mit tegyek? Dolgoznom muszaly de egyre rosszabbul vagyok
márc. 4. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi 3 nagy gerezd fokhagymát eszel nyersen?
márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Pesten élek és Pécsen vagyok bejelentve háziorvoshoz (egyetemista vagyok), de nekem azt mondták hogy a lakásomhoz tartozó kórházba kell mennem... szóval nem tudom mi az anyját küldött el a házi orvosodhoz.
márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És hagyma tea hársvirágmézzel


Egy nagyobb egész vöröshagymáról vedd le a legkülső héjréteget de csak azt.


És így még mindig héjjal vágd ketté


És tedd bele kb 4 dl forró vízbe! És főzd fél órán át


Az így kifőtt teát idd meg hársvirágmézzel!


A mézet megbízható termelőtől vedd. Most amúgy is nagyon olcsó


A fokhagyma és a tea csodákra képes megfázánál.

márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kihagytam hogy a hagymát természetesen mosd meg a főzés előtt
márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!