Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Ha picit többet...

Bbebe kérdése:

Mitől lehet? Ha picit többet nevetek, váladékos lesz a torkom és ez miatt "köszörülnöm" kell, akár 1 órán keresztül. Olyan sűrű váladék kerül a nyelőcsövemre, mint erős megfázáskor. Hangzásra mint az erős dohányosok, pedig nem dohányzom.

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró, mivel társaságban vagyok és amikor ingerel a köhögés hallatszik,h nem átlagos hanem "tortyogós", váladékos köhögés. Valaki tudja,hogy mi lehet az oka?

2023. nov. 10. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez megy ismerősi körben, mindenki krakog és nem tudja mitől, megfazni nem faztak meg. De a zöld slajm jön belőlük. Azt is hallottam hogy, a covid utolsó szele...
2023. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, h probléma télen-nyáron, megfázástól függetlenül és nem az utóbbi 2 évben hanem fiatal gyermekkorom óta, most 25 éves Nő vagyok.
2023. nov. 10. 12:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és színtelen a váladék.
2023. nov. 10. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is folyamatosan van. Te merre élsz ? Nagyvárosban ?
2023. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a valadek ott kell, hogy legyen allandoan, legfeljebb a nevetes hozza fel.

Megnezetnem, allergia vagy kronikus gyulladas van-e.

2023. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vidéken lakom, faluban.

De ha ez normális, akkor másnál miért nem hallom, érzékelem? Családban sincs senkinek ilyen.

2023. nov. 10. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Írtam privatot, ebbe vagyok én is!
2023. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!