Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizeletet vinni kell a laborba...

Vizeletet vinni kell a laborba vagy ott veszik? Ha ott, nem baj, ha nem reggeli első?

Figyelt kérdés

Időpontot kértem online egy ismert magán laborba, vérvételre. Amikor soroltam a szakorvos által kért vizsgálaokat, akkor láttam, hogy vizeletvizsgálatot is rendelt.

A gond az, hogy telefonos bejelentkezési lehetőség sehol nem volt, hogy ezeket az infókat megkérdezzem előre. A vérvételre éhgyomorra tudunk menni, de azt nem tudom garantálni, hogy a reggeli első vizelet a laborban lesz. Vigyük edényben? Vagy ott vesznek?



márc. 4. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkönnyebb akkor is az, ha te viszed. Szerintem sokkal nyugodtabb ezt otthon intézni, mint ott, szóval szerintem nyugodtan vidd edénybe, az államinál is elfogadják ha otthonról viszed, szerintem itt sem problémáznak. Vidd steril vizeletgyűjtő pohárban, amit a patikában is lehet kapni. Amúgy azt mondják hogy a legjobb az első vizelet, mert az a legkoncentráltabb.
márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erről a pohárról nem tudtam, de akkor veszek!
márc. 4. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én félévente járok egy évtizede, talán egyszer vittem eddig.
márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Adhatsz le ott is, viheted is, ha nem bírod ki. Általános laborhoz reggeli első a legjobb.
márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!