Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS. Vérvételre megyek holnap,...

SOS. Vérvételre megyek holnap, vizeletet is néznek. A reggeli első kell?

Figyelt kérdés
Holnap vizeletmintát is kell leadnom, de nem tudom, hogy itthon ne is menjek el pisilni, és akkor ott a minta a reggeli első vizelet legyen, vagy..?
2013. okt. 24. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A vizeletmintát tiszta üvegben magaddal kell vinni és leadni. Otthon pisilsz és elviszed magaddal. Vérvétel előtt ne egyél, ne igyál, csak vizet.
2013. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy mikor pisilsz, de nyilván a legegyszerűbb, ha reggel felkelsz és már rögtön belepisilsz pl egy befőttes üvegbe, és elviszed, mert akkor nem kell mondjuk az orvosnál azon izgulni, hogy mikor fog már végre jönni...
2013. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit kiegészíteném az elsőt...


Középsugaras, mosakodás utáni első vizelet kell.


Tehát felkelsz, megmosakszol lent, kicsit kiengedsz a WC-be, a közepét felfogod valamilyen tisztára mosott edényben (én ált. tejfölös, vagy margarinos poharat használok, amikor kismama voltam, volt erre a célra rendszeresített műanyag poharam), és a vége megint a WC-be. Utána áttöltöd kis üvegbe, és magaddal viszed.

2013. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, értem. Azt gondoltam ott kell majd, de így itthon tényleg egyszerűbb.


Köszönöm, hogy segítettetek! :)

2013. okt. 24. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!