Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tudom a fájdalmam...

Mivel tudom a fájdalmam csillapitani?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdtem konyhai munkát(takarítás,mosogatás naponta) ,korábban sok évig dolgoztam ebben,akkor is volt ilyen problémám.

Éjjel gyakran arra kelek hogy zsibbadnak az ujjaim,illetve napközben is fáj a kezem/karom,illetve ujjaim.

Mit tehetek ez ellen?


márc. 5. 06:33
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
Hogy megtanulod, hogy a felkeles es a felebredes 2 kulonbozo szo. Te nem kelsz fel (nem hagyod el az agyad) csak felebredsz.
márc. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

Én így látatlanba izomlázra tippelek de okozhatja helytelen testtartás is, akár még ínhüvelygyulladás is bár attól nem fájna az egész karod. Esetleg ha nem szoktál munka közben sokat enni meg inni akkor ásványi anyag hiány is fokozhatja ezeket a panaszokat.


Ha gyakori a panasz kérdezz rá a háziorvosodnál. Én amit tudok javasolni, hogy amikor van időd pihenni azt használd ki, egyél és igyál rendesen. Illetve mondanám, hogy figyelj a testtartásodra de ez nem ilyen egyszerű mert nekem is tanácsolták már és max 1 óráig tudtam rá odafigyelni:D

márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!