Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem dugul ki az orrom...

Zoltám kérdése:

Miért nem dugul ki az orrom mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Sziasztok én még sosem posztoltam ide most megteszem hátha tud valaki segíteni rólam tudni annyit hogy 19 éves fiú vagyok És az lenne a problémám hogy nekem már olyan lassan 4 éve folyamatosan be van dugulva az orrom voltam fül orr gégészetnél És az orvosom azt mondta nincsen baj vele csak allergiás vagyok a házi poratkára És nincs se orrpolipom se orrsövényem És volt már mandula műtétem is És azt is hallottam hogy rá lehet szokni a orrspray-re És sokan úgy tették le hogy nem fújtak be énis 4 hónapig nem fújtam be És nem múlt el a orrdugulásom ha a ball oldalamra fekszem akkor a ball oldali orrom dugul be ha a jobb oldalamra fekszem akkor a jobb oldali orrom dugul be ha háttal fekszek akkor egyszerre eldugul mindkettő orrom olyankor egyszerűen nem kapok levegőt semmi oxigént nem kapok éjszaka is fel kelek többször hogy nem kapok levegőt az otrivin menol is 4 óra hosszáig dugitja ki aztán újra el dugul mit tegyek én már ezt nem bírom valaki tudna mondani jó tippet vagy akármit mit tehetnék váltsak orvost?
márc. 6. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Több orvos többet tudna mondani. A poratkával kapcsolatos irritációra találtál valami megoldást? Mert ha tényleg emiatt van és az nincs kezelve, akkor folyamatosan fennállnak a tünetek. Ha valóban allergia, akkor nemcsak fül-orr-gégészt kell felkeresni, hanem egy allergiológus is megvizsgálhat vagy adhat tanácsot.
márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én még arra is gondoltam hogy orrkagylóm megvan nagyobbodva És ez miatt nem tudok levegőt kapni normálisan már éjszaka sem tudok aludni fel kelek többször is hogy el vannak dugulva orrom iszonyatosan horkolok már sok fújástól vérezni is kezdett az orrom nem tudom már mihez kezdjek de nem jó így élni orrdugulás nagyin kellemetlen tud lenni És az orrspray is elég drága
márc. 6. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is pont úgy voltam. De nekem kb. 20 éve megműtötték az orrsövényemet. Attól kb 50 % - al jobb lett. Naphazolin, Histazolin orrcsepek nem olyan drágák, bár elég kevés van bennük, és valóban állítják, hogy nem szabad használni őket folyamatosan. Diapulmon cseppek inhalálásra. Ez elég drága, ezért én inkább a kínai jegesmedve eszenciát használom. Bekenem vele az orrlyukakat, és abból pár cseppet sós-szódabikarbónás vízben oldva a kiürült orrspray palackba töltöm (Pumpálós) Gyerekkorom óta ez van nekem is. Fúl-orr-gégészeten csak belevilágítanak az orrba, fülbe, és nem látnak semmit. Allergia tesztet hol lehet készíttetni?
márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!