Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le TELJESEN a...

Hogyan szokjak le TELJESEN a körömrágásról??

Figyelt kérdés
Én eddig nagyon sokáig rágtam a körmeimet. Mostmár egy ideje akarok magamnak hosszú körmöket, méghozzá SAJÁTOT, ezért elkeztem növeszteni őket. Nem is rágom őket, de viszont az ujjaimat ugyanúgy beveszem a számba, és nyálazom őket, nem szopom! Csak kicsit. És ettől a körmeim ugyanúgy nem nőnek, meg letörnek, mivel a nyál megpuhítja. És ez hogy ugyanúgy beveszem a számba a kezem, ez sehogy se jó, mert 1.:mindenféle baci-t beszivek a számba,szervezetembe.2.:Nem nőnek a körmeim,törnek.-Ezért is írtam nagy betűkkel a kérdésben a "Teljesen"-t.

márc. 6. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Rlhatározással, körömlakkal (rossz íz), szóljanak rád a környezetedben lévők

És végul a pszichologus segitsee mert nagy esellyel lelki oka is van

márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg körömrágás elleni szer van, írd be a keresőbe.
márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen vidéken a gyerekeket úgy szoktatták le az ujjszopásról, hogy tyúk epével bekenték az ujjukat. (Tudom, fúj, de hatásos volt.)

Valami hasonló kellemetlen ízű dolog biztos beszerezhető, ha rákeresel.

Hordjál kesztyűt mindig (cérna, vagy gumikesztyűt) amíg le nem szoksz róla, szerintem 1-2 hét elég lenne.

márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rasztanovenyek222 válasza:
Esetleg keress egy műkörmöst aki szépen megcsinálja a körmeidet és azt már nem lesz szived lerágni (?) Vagy esetleg tud ajánlani valami köröm erősítő lakkot, vagy direkt ilyen "szert" aminek rossz íze van és ha azzal rálakkozol akkor nem szivesen fodog rágni a körmeidet
márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!