Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hónapja, hogy éjszakaként 4 - 5 órát tudok csak aludni. Erre a házi orvosom Zopigent írt fel egy hete. A zopigen le írása szeerint 7 - 8 órát kéne tudnom aludni a zopigennel. De a Zopigennel is jó ha maximum 6 és fél órát alszom. Napközben meg szédülök, álmosnak érzem magam, és ki merültnek érzem magam. Mitől lehet? És mi bajom van? Van hogy nap közben is le kell feküdjek. De akkor is jó ha maximum 10 - 15 perceket alszom. Annál többet nappal sem tudok aludni. Éjszaka meg zopigennel is 6 - 6 és fél órát maximum. Meddig mehet ez igy? Teljesen ki vagyok merülve!

márc. 9. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy túl működés is lehet, meg 1000 más baj…

Leggyakrabban stressz, izgalom, félelem,… okozza az alvászavart. Szervi problémára online nem tudunk/fogunk tippelgetni ennyiből.


Valami nyomja a lelked? Közeledik vizsga, történt szerelmi csalódás…?

márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1-es. 46 évesen már kinőtem az iskolai kórból és a vizsga időszakból. Kisseb nagyobb alvás zavaróm már 8 éve van. De ez utóbbi egy hónapban lett súlyosabb. Egy hete kezdetem el a zopigen szedését. De nem túl sokat segít mint írtam.
márc. 10. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!