Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az állkapcsom végénél, a jobb...

Az állkapcsom végénél, a jobb fülem alatt oldalt van egy kitapintható duzzanat. Mire tippeltek, mi lehet az? A fogam nem fáj. (F)

Figyelt kérdés
Ha lehet első körben kíméljetek meg az "irány az orvos" és hasonló üres intelmektől.Persze lehet, hogy az lesz belőle.

márc. 11. 07:37
 1/3 Grimfox ***** válasza:

A fültőmirigy gyulladásától kezdve egy fertőzés miatti nyirokduzzanaton át a mumpszig sok dolog okoz duzzanatot azon a környéken, nem is beszélve néhány komoly problémáról. Nézd végig a nagyobb nyirokcsomókat a testeden. Torok, nyak, hónaljak, has, lágyék. Hátha máshol is találsz duzzanatot.

Mennyire vagy benne biztos, hogy nyirokcsomó duzzadt meg ott? Többször láttam már olyanokat, akiknek inkább ilyen zsírcsomó, vagy gyulladt faggyúmirigy miatt alakult ott ki duzzanat.

márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves Grimfox,

Megnéztem, máshol nem találtam se zsircsomót, se duzzanatot.

Az a csomó ami most zavar az közelebb van az álkapocshoz mint a fülhöz. Lehet,hogy mégiscsak van valami gyulladás a fogaimnál és ez a probléma forrása.

Elbizonytalanodtam. Rágásnál kissé kellemetlen, de éles fájdalom nincsen. Ha nem javul akkor valszeg a fogorvost látogatom meg. (A fogorvosom értelmesebb, mint a háziorvosom.)

Köszönöm az együttgondolkodást.

márc. 11. 15:11
 3/3 A kérdező kommentje:

Mára majdnem teljesen felszívódott.

Ahogy jött úgy ment.

márc. 12. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!