Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Romlott tejfölt ettem , mire...

Romlott tejfölt ettem , mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Sajnos figyelmetlen voltam és elég sok romlott tejfölt tettem a túrós tesztámra.. utólag belenyaltam és savanyú volt valamint büdös..

Mire szamitsak?

Reggel suliba kéne mennem...

Lehet tőle majd hasmenésem ? Mivel nem szeretnék a suliban WCre futkosni fosni...

Nem jól zárhatók a WCk és még koszosak is...



márc. 11. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Igyál egy deci langyos vízben oldott, lapos kávéskanál szódabikát. Maradj otthon, sűrűn fogsz szaladgálni, de fertőtlenít, átsegít, nehogy felfújódj.
márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Budös lesz a szád
márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Mikor etted, nem érezted? 😳

Szerintem ha tényleg rossz lett volna, főleg ha még sokat is tettél volna rá, akkor azt megérezted volna...

Mikori lejáratú volt?

Egyébként én még sosem ettem romlott tejfölt, mert 1.) ha esetleg már lejárt, de úgy tűnik, hogy még nincs baja, akkor megkóstolok egy picit azelőtt, hogy telepakolnám a kajámat 2.) nálunk mindig jól látható penész jelenik meg rajta, ha megromlik, az meg nyilván feltűnik.

márc. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Fosásra! (?)
márc. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Azt írtad csak megnyaltad. Na attól semmi bajod nem lesz.
márc. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tehénné változol ja nem ahhoz abból kelet volna hogy legyen a tejföl így csak műanyag leszel.
márc. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Végül eljöttem suliba, de a WCn ülök és fosok :( A hasam úgy csikar hogy majd megőrülök... :/

márc. 12. 08:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Széntabletta, rizs, keksz.
márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a tejtermékekre is érzékenyebb vagy (laktóz vagy ilyesmi).

Én a savanyú tejet is megiszom és semmi bajom.

márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4-5 doboz frisset is meg kellett volna enni, hogy jelentősen javuljon a minőségi átlag.
márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!