Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az agyban lévő erek fájnak...

Ha az agyban lévő erek fájnak vagy akár csak 1 ér fáj az hogyan nyilvánul meg? Milyen érzésben?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert nem tudom elképzelni. Ha tudjátok, le tudnátok írni kb milyen érzés?
2010. okt. 25. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan érzés, mit amikor beszippantod egy porszívóval a heréidet!
2010. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát folyamatosan nyom az egész berendezés. Nem kellemetlen csak idegesítő. mert szar a közérzeted.

Magyarán ezt hívják magad vérnyomásnak.

2010. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erős migrénben, örülj, hogy nincs fogalmad róla. Sokszor kisugárzik halánték, szem tájékra, elég elviselhetetlen érzés tud lenni. Voltak olyan időszakaim, amikor olyan erős volt ez a fájdalom, hogy majd beleőrültem. A tetőpontján elpattant egy ér az orromban és sok vér kifolyt, aztán mintha elvágták volna; már nem fájt egyáltalán.
2010. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem a szemhéjam szokott meg néhány ponton a fejem tetején, nyakfájdalmam nem emiatt van, de ez is lehet attól? És ha igen van rá valami gyógymód? Nem tudom hogy magas-e a vérnyomásom mert akárhányszor mérték mindíg jó volt.

Amúgy az "idegesítő fejfájás" az pont ez hogy szurkál a fejem tetején sok helyen vagy az egész fejem fáj?

2010. okt. 25. 20:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah amúgy bennem mindíg az a rossz kép él hogy ha az agyi erek fákjnak az mindenképpen a stroke (agyvérzés) előjele.:S Ez igaz?
2010. okt. 25. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!