Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MIlyen a napallergia? Hogy...

MIlyen a napallergia? Hogy nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
Úgyértem gondolom azért nyáron is kimozdul az aki allergiás a napra.. Soká nem lehet napon, vagy h nyilvánul ez meg? Mennyire erős napon lehet kint? Esetleg van itt olyan?
2009. jún. 19. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az van /vagyis volt/ ugy làtszik mulik :) Rajtam apro piros pöttyök jöttek ki, amik iszonyuan viszkettek! Most is kijönnek ha sokat vagyok napon, de màr nem annyira viszketnek! Rengeteg magas faktoru naptejet hasznàltam, reggel azzal kezdtem hogy bekentem magam, este meg napozàs utànni krémmel kentem! De erre idén màr nem volt annyira drasztikusan szükség! :) Ugy làtszik pszihés oka volt! 2 éve pl. màrciusban is kijött màr, amikor baràtnômmel kiültünk a teraszra kàvézni, kb. 20 p volt, estére kijött, jol meg is lepödtem! De strandra csak azért mentem mert kint voltak a baràtaim, nem mertem levetközni felülröl, mert a mellkasomon jött ki leginkàbb! Most meg baràtnöm lett az ugy néz ki, csak az övé durvàbb holyagok!

2009. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha vkinek napallergiája van akkor vagy piros pöttyök vagy sok anyajegy jön ki rajta
2009. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem.. köszönöm:)
2009. jún. 19. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!