Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Remegés, de mitől?

Remegés, de mitől?

Figyelt kérdés

Mikor pár hónapja a várandósságom közepén tartottam is szinte minden reggel arra ébredtem, hogy a felső testem enyhén remeg, aztán ahogy magamhoz tértem, el is múlt. Már megszültem és már második délután alvásnál a gyerekkel tapasztalom ugyanezt a nagyon enyhe csak a felső testre összpontosuló enyhe ,nagyon enyhe remegést félàlomban. Mert ahogy felébredek rendesen, elmúlik, mintha csak álmodtam volna. Pedig nem álmodom. Nem tudom mitől lehet ez, nem alvásparalízis, mert mindenem tudom mozgatni, ha akarnám az ágyból ki tudnék pattanni, de mégis ahogy fekszem érzem ezt az enyhe remegést, ami pár másodpercig, max 1-2 percig tart, míg nem vagyok elég éber.

Más tapasztalt ilyet? Nem tudom mi lehet ez, de nagyon zavaró.


márc. 12. 17:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!