Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 43 éves nő vagyok majdnem...

43 éves nő vagyok majdnem mindennapos rosszullétek jönnek rám ez szédülés remegés ájulásszerü jön rám és az orvosok idáig még nem tudták megállapitani hogy mitöl?

Figyelt kérdés
nehezen tudok közlekedni a buszon 5 perc mulva olyan ájulásszerü rosszullét jön rám hogy valamikor le kell szállni a buszrol, szeretném kikérni tanácsukat hogy mitöl jönnek a bajaim? igy a munka helyem is kockán forog?
2010. márc. 14. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
pszichológusnál voltál már? mikor jönnek elő a tünetek (azon kívül, hogy a buszon). Tömegben, zárt helyeken...?
2010. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség lehet. Tényleg pszichiáterhez kellene elmenned. Próbáld meg gyógyszer nélkül kikezeltetni, járj inkább pszichoterápiára, mert a gyógyszerről nagyon nehéz leszokni, ha egyszer ráálltál.
2010. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tipikusan pánikbetegség. Pszichológus segít kibeszélni, de súlyosabb esetben pszichiáter kezeli.
2010. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tipikus pánikroham. Mindenképpen orvosi segítségre lesz szüksége (én is voltam pánikbeteg).

Tünetek: remegés, ájulásérzés, szorongás, belső feszültség, hányinger, erős szívdobogás, félelem a tömegtől, attól, hogy becsavarodik az ember, és még sorolhatnám.

Gyógyszeres kezeléssel, és önkontrollal gyógyítható, én pl. most már 3 éve tünetmentes vagyok.

2010. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na igen, a gyógyszerekről tényleg nehéz leszokni, ha rászokik az ember. De ezt is lehet kontrollálni (saját magadat kell meggyógyítanod!!!)
2010. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésre válaszolta valaki, hogy Cipralex nevű tabitól egy hónap alatt elmúlt a pánikbetegsége!
2010. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ancseszkava ***** válasza:
Tipikus pánikbetegség tünetek! Én is az vagyok,ugyan ez a bajom! A cipralex gyógyszer tényleg nagyon jó,de pszichiáter orvossal beszéld meg a szedését!
2012. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!