Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fázom állandóan?

Miért fázom állandóan?

Figyelt kérdés

Mindig is fázós voltam, de az utóbbi kb 1 év nagyon durva, nem emlékszem olyanra, hogy melegem lett volna. Nyáron is kabátba járok, a munkahelyemen már rég mindenki pólóban jár én meg téli pulcsiban ölelgetem a kályhát. Hogy nyáron felvegyek egy csini ruhát az lehetetlen, mert megfagyok. Kedvenc édességem a fagyi, de már nem bírok enni mert 1 falat után reszketek.

Vérvételre kb évente járok, a vasam teljesen jó, meg igazából minden más értékem is. Háziorvosom vonogatja a vállát ha erről kérdezem.

Normális hogy ilyen vagyok? Vagy lehet evvel valahova fordulni? Orvos vagy bármi?



márc. 13. 06:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy nyugodtan lepontozhatod azokat, akik szerint kevés a súlyod. Ez TÉNY, azért is fázol, többek között.
márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11-es: én senkit nem pontoztam egyáltalán. Se le se fel
márc. 13. 13:46
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem, #3 & 4-et miért pontoztátok le. A javaslatuk akkor is jó, ha nem ez a probléma oka.
márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szerintem ne parázd túl a dolgot. Ha valóban sportolsz, egészségesen, rendezetten eszel, és a véreredményeid is jók, sztem nem egészségügyi oka van a dolognak. Van aki egyszerűen ilyen típus. Barátnőm magas, vékony alkat, ugyanilyen ő is. Télire csak a pufis fajtából van vagy 3 féle kabátja, mindegyik hosszított, baromi vastag, prémes stb. Ha bemegyünk egy üzletbe képes nyakig felhúzott, bepatentolt télikabátban nézelődni, akár egy fél órát is, mikor én már befelé jövet levettem a kabátot mert melegem volt.

De ilyenkor télen az alvás is egész másképpen zajlik nála, kb mintha téli álmot aludna sokszor. Kezeslábas, kapucnis polár pizsama és zokni kombóban alszik, párnákkal körbevéve, baromi vastag téli takaróval, amibe nyakig bebugyolálja magát, sokszor már elég korán lefekszik, és nagyon mélyen alszik. Ilyenkor aztán zajolhatnék bármennyire, reggelig nem kel fel. Néha már kicsit ijesztő😅

márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!