Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Házilag hogy tudom eltüntetni...

Tusi8862 kérdése:

Házilag hogy tudom eltüntetni a körömgombát?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak van 1 durva körömgombája. Megvastagodott. Le is szedette a körmét de mikor visszanőtt a köröm, vele együtt a gomba is visszajött. NEM gyógyszeres kezeléssel, hanem házilag hogyan lehet eltüntetni?

márc. 13. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jobban járna, ha elmenne vele orvoshoz.


Itt van néhány házi módszer:

[link]

márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gyerekkoromban a nagymamám egy nyári szünetben elmulasztotta a lábamon a kisujjon a gombát lábfürdővel. Ez egy macerás módszer, minden nap 5 perc lábfürdő, egyik nap ecetes, másik nap sós(sima étkezési só) harmadik nap Formalin oldatos (az előírt módon hígítva). De ma már nem adnak formalint, a bőrgyógyásznak is hiába könyörögtem, nem ír fel. Aztán felnőtt koromban megint elkaptam, de egyelőre nem tudok mit kezdeni vele.

Teafa olaj: nekem csak szétmarta a körmömet.

Tejfölről leöntött tejsavó: szépen kezdett javulni tőle, de hol van a tejfölön savó, hol nincs, így a javulás megszakadt. Egyéb készítményekről nem tudtam elég hatásos savót nyerni. Az interneten kapható tejsav túl tömény, nem tudtam megfelelő keveréket csinálni még belőle, pedig a tejsav lehet a megoldás, mert a nailner-ben is az volt, és az nekem eleinte bevált, de már az ecsetelős nem kapható.

ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!