Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik -e olyan vérnyomás...

Létezik -e olyan vérnyomás csökkentő amiben nincs laktóz?

Figyelt kérdés
Elég csak átfutni a betegtájékoztatót, ha az összetételben nem írják, már jó is. Anyunak kellene, mert tejcukor érzékeny, és a jelenlegi gyógyszerét nem tudja/akarja tovább szedni. Na most több ezer készítmény tájékoztatójának átolvasását nem várhatom el se a háziorvosomtól, se a gyógyszerészektől, de ha ti megteszitek, biztos találunk olyat, ami megfelel. Köszi mindenkinek, aki segít! A Nap süssön Rátok! :)
2010. okt. 25. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tejcukor érzékeny vagyok,és elárulom hogy a gyógyszerek 95%-a tartalmaz laktózt.Érdemes inkább arra oda figyelni,hogy minél kevesebb laktózt tartalmazzon(nem hiszem hogy van olyan vérnyomáscsökkentő amiben nincs).Nekem most 32 évesen fogamzásgátló tablettát kell újra szednem,és elárulom hogy nincs olyan amibe ne lenne laktóz,de a legminimálisabbat irta fel a doki,és semmi bajom.
2010. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!