Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik még egy ilyen kétlábon...

Létezik még egy ilyen kétlábon járó nyomorék, mint én?

Figyelt kérdés
Tisztára nevetséges, de közben rém elkeserítő is, hogy annyi gond van a testemmel.. 26éves nő vagyok, 160cm, 127kg. A hajam rettenetesen korpás, hiába használok csodaszereket rá, nem múlik, plakkos, könnyen zsírosodik. Magas a tesztoszteron szinten, nagyon szőrösödnék mindenhol, ha nem kezelném(nyakon is). Szemüveget hordok, de a jobb szemem a rosszabb, sokkal kisebb is a balnál. Jobb fülemre nem hallok rendesen, de hatalmasak a fülcimpáim. Az orrom nagy, hosszú, hatalmas az orrlyukam. Felső ajkam alig van. Nagyon romlékonyak a fogaim. Nagyon széles, férfias a vállam. Kicsi a kezem, kisujjaim nagyon kicsik. Egyik mellem kisebb, de abból szoptatni sem tudtam(van egy lányom), mert a bimbó torz. Alapból van egy szívritmus zavarom, mire gyógyszert szedek. A jobb oldalam erősebb, csípőm ott nagyobb, jobb lábam fél centivel nagyobb. Tele van viszérrel a lábam.. Folyt. Komment.
2011. okt. 24. 23:32
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Folyt: jobb térdem szétment egy balesetben. A bal talpam fele zsibbad, kinövés van az oldalán. A petefészkeim éretlenek, kicsik. A vizelet visszatartással is gondjaim vannak. Folyton székrekedésem van, és kireped a végbélnél, vérzek. Mentális egészségem sincs rendben, mert folyton hangulatváltozásaim vannak, nem tudom elfogadni magam, folyton orvoshoz járkálok és nem okok nélkül.. Ennyi hihetetlen rossz genetikai adottság.. Komolyan tönkreteszi az egész életem:(
2011. okt. 24. 23:39
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Nézd az élet jó oldalát...
2011. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

első körben hormonkezelés. Attól a hajad is szebb lesz.

Szemműtét esetleg? De min. kontaktlencse.

A felső ajkad megléte már semmiség, de 30-40 rugó egy ajakfeltöltés, ami szintén semmiség (bár sztem nem éri meg). Na?

2011. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

ezt így hogy tudtad mindet észrevenni? pl én nem foglalkoznék vagy nem venném észre azt hogy kicsik a kisujjaim :D amúgy 160centi mellé nem lehetnek méteres ujjaid ... nem lehet hogy a felét bemeséled?

amúgy mivel kezeled a tesztoszteron szintedet?

2011. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
szellemvasúti munka érdekel?
2011. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

szerintem hormon zavarod van ezért vagy elhízott és szőrös, ezen orvos tud segíteni, ha a hormonok helyreállnak nem leszel olyan szőrös sem és könnyebben lefogyhatsz majd.

veszel egy divatos szemüveget a hajad megnöveszted, és a füledet eltakarod vele, a fogakat is helyre lehet hozni,

ha nagyon elégedetlen vagy magaddal esetleg egy orr és mell plasztika és magadra sem ismersz majd.

De szerintem csak fogynod kell persze ésszel és nem anorexiásnak lenni.

Ha lefogysz a térdednek sem lesz annyi baja mert nem fogja ekkora súly terhelni.

ha gondolod írj privit

2011. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Hááát, inkább ez, mint egy harlequin ichthyosis...

[link]


De ha akarod, akkor keresek még hasonlókat.

2011. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sok gyógyszert írtak fel már, 10éves korom óta mindig mást a hormongondokra, de egyszerűen semmi sem segít.. Már villanó fényes szörtelenítésre is költöttem egy kisebb vagyont, de semmi hosszabb távú változás nem történt.. Olyan kicsik a kisujjaim, hogy a gyűrűs ujj feléig ér, de ez nem annyira zavar, inkább csak esztétikailag(ügyintéző vagyok, folyton bámulják..)
2011. okt. 24. 23:49
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
sovány vigasz, de van gyereked és munkád is amiről sokan csak álmodni mernek
2011. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére van párom és egy gyönyörű gyermekem, aki tényleg annyira szép, hogy sokan el sem hiszik, hogy az én lányom :) Csak annyira zavar, hogy nem lehetek én is egy átlagember.. :(
2011. okt. 24. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!