Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ettem két bundás kenyeret és...

Ettem két bundás kenyeret és ittam mellé meleg teát, ahogy a másodikat fogyasztottam el éreztem, hogy egyre jobban fáj a gyomrom, majd az étkezés után kb. 10 perccel később szünt meg teljesen a fájdalom. Mi lehetett ez? előtte ez nem volt.

Figyelt kérdés
márc. 14. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kezdődő epekő.
márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Epekő, nekem ilyen volt. Ha már egyszer megmozdult, akkor valószínűleg többet elő fog jönni. Kellene egy hasi UH + keress utána az epeköves diétának
márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azert diagnozis elott gondoljunk mar bele, hogy levegot nyelt, vagy hasonlo prozai oka van.
márc. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem minden olajba/zsírban sült dologtól fáj a gyomrom, 20 évvel ezelőtt is fájt, azóta se voltak epeköveim. Amúgy ha sok mustárral etted a bundáskenyeret, attól is fájhatott, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.
márc. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!