Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az előbb meghánytattam magamat gyomorsav miatt, ledugtam az ujjaimat a torkomon, azóta is olyan érzés, mintha lenne valami a torkomon, szúró, kaparó, száraz. Olyan, mint amikor bevesz valaki gyógyszert, megnyomja a nyelőcsövet, és utána is olyan érzés, mintha ott lenne a torkán.

márc. 15. 23:01
 1/2 anonim válasza:
Szentem menj el orvoshoz az tudhatja hogy mi a bajod de azt tanacsolom az agyadat is vizsgaltasd ki
márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először próbáltad ezt a módszert ? Én migrénes vagyok és már nagyon sokszor gondolkoztam hogy kipróbálom, de sosem mertem. Akkor lehet hogy jobb is ha nem próbálom ki, pedig nagyon sokat szenvedek olyankor, de amikor túl vagyok rajta utána viszont nagyon jó.
márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!