Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb vény...

Melyik a legerősebb vény nélküli nyugtató?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes vagyok az iskola miatt és nem hagyhatom ott még van 2évem de nagyon nem bírom öngyilkos gondolataim vannak de nem akarom

megölni magam mert bízom benne hogy az életben majd jobbra fordul a dolog.


Ilyen Xanax, rivotril és társait inkább kerülöm mert ez csak rövidtávon hatna hosszú távon csak még szarabbul lennék


Valerianát gondoltam ez segíthet?


Nagyon padlón vagyok már egy ideje nem tudom meddig bírom😓


Minden segítséget köszönök.



márc. 19. 14:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Valerianát nyugodtan szedhetsz. Csodát ne várj tőle, de kicsit segít. Folyamatosn kell szedni, a napi előírt mennyiséget.

De mi a baj, miért szorongsz?

És pszichológushoz miért nem tudsz elmenni? Akár TB finanszírozottan, akkor nem kerül pénzbe.

Valakivel beszélned kellene a problémáidról. Családtag, háziorvos, iskolaorvos...

márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
medazepam. Elmész a háziorvoshoz és felírja. Nem muszáj folyamatosan szedned de ha padlón vagy akkor szerintem segít.
márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én amikor sulis voltam citromfű teát ittam orrba szájba. Jót aludtam tőle és kicsit segített is. Fiatal vagy még a gyógyszerekhez. Én 19 évesen kaptam először,de meg is bántam. Így utólag vissza gondolva egy jó szakemberrel való pszichoterápia sokkal jobb lett volna.
ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ima és ördögűzés
ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Remotiv Extrát. Kell neki 1-2 hét mire hat, de amúgy hatásos, gyógynövény alapú, és vény nélküli.
ápr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!