Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi másodvélemény?

Orvosi másodvélemény?

Figyelt kérdés
Van egy adott bajom, és az egyik orvostól már kaptam rá diagnózist és kezelési javaslatot, viszont szeretnék kérni egy másodvéleményt egy másik orvostól. Ilyenkor érdemes mondani, hogy már jártam valakinél, és másodvéleményre van szükségem, illetve vigyem a másik doki papírjait? Vagy jobb ezt titkolni és eljátszani, mintha először lennék ott? Nem tudom szeretik-e ezt az orvosok vagy sem.
márc. 19. 22:52
 1/2 anonim válasza:
100%
Mindenképpen vidd a korábbi eredményeket, orvosi papírokat. Nyugodtan mondhatod, hogy szeretnéd kikérni az ő szakvéleményét is.
márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az, hogy szereti-e az az orvos vagy nem, azt nem tudjuk, de ez egy kicsit másképpen működik. Az orvosi másodvélemény rendszerint úgy működik, hogy a kezelőorvos kéri meg hivatalosan és te úgy mész hozzá. A másik opció, amit gondolom te is akarsz, hogy egyszerűen elmész egy másikhoz és megmondja a saját véleményét, csak akkor mindent vinned kell és ott látni fogja, hogy volt más, aki diagnosztizált, sokszor egymást nem bírálják felül.
márc. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!