Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvos megsértődik ezért?

Orvos megsértődik ezért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jártam korábban X orvoshoz vizsgálatra (nőgyógyász, de mindegy is a típusa). Aztán visszamentem ahhoz, akihez fiatal koromban is jártam (legyen Y a jele), mert volt egy olyan problémám, amihez jó volt a régi dolgaim ismerete, nem egy teljesen újhoz elmenni.

Most azonban szeretnék egy dologban másodvéleményt kérni, viszont mivel X-el meg voltam elégedve, hozzá mennék, nem egy Z-hez...


Viszont itt jön a gondom. X orvosnál már nem jártam sok éve, most is csak a másod vélemény miatt mennék, nem fog ezért megsértődni? Hogy nem hozzá akarok újra járni, hanem csak az ő véleményére lennék kíváncsi?

És ha megkérdezi, most mit keresek nála ennyi év után, mit mondjak??


Vagy túlgondolom és menjek?



2022. febr. 16. 11:25
A kérdező szavazást indított:
Meg fog sértődni
Nem sértődik meg
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Le se szarja. Lehet meg se ismer már.
2022. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az egyesnek igaza van le se szarja. Azt se tudja szerintem ki a halál vagy.
2022. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a dolga, hogy megsértődjön, hanem h a πcsádban turkáljon.
2022. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem, le se szrja. Mert volt már ilyen tapasztalatom, doki megsértődött, hogy máshoz mentem.
2022. febr. 16. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!