Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa belülről remegő érzés...

Furcsa belülről remegő érzés mellkas tájékán/bal oldalon, mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az lenne, hogy kb fél éve remegés szerű érzés jelentkezett a mellkasomban. Leginkább a bal oldalon érzem, de pontosan nem tudom meg mondani. Voltam szív UH-n, EKG-n (ebből a 24 órás is meg volt) vérvételen, és minden eredményem negatív. Viszont kb. 2 éve jelentkezett nálam az első pánikrohamom, de mostanra az életmód váltás és nyugotabb környezet miatt teljesen megszünt, de persze a szorongás megmaradt, viszont az leginkább csak akkor, ha egyedül kell mennem emberek közé. Ez a remegés nagyon random jelentkezik, és van amikor egész hónapban nem is érzem. Nem társul hozzá félelem, fájdalom, nyomás, semmi. Általában az mindegy, hogy mitcsinálok közben, de eddig ülésnél, guggolásból fel állásnál, plusz nyugalmi állapotban is jelentkezett már. Fontos, hogy egyáltalán nem dohányzom. Tényleg nem tudom mi lehet, csak azért írom ki hátha másnak is van hasonló tapasztalata.



márc. 23. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hasonló tüneteim voltak, a háziorvos felírt nekem magnéziumot és káliumot , rengeteget segített rajtam.
márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!