Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sérvháló berakása a műtét...

Sérvháló berakása a műtét utàn okozhat fájdalmat?

Figyelt kérdés

márc. 23. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Idő kell amíg gyógyulnak a szövetek, több mint amit a tankönyv ír, nem 3 nap
márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vele bajom
márc. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Anyukamnak nagy mutet volt, kapott halot es novemberi mutet ota nincs vele panasza.

Masik ismerosom azt mondta, egyszer erezte, mikor nagyon forro furdot vett, amit nem lett volna szabad.

márc. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem már másfél éve fáj tőle a hasam. Okozhatja akkor a háló? Az orvos tagadja,pedig sajnos nem kicsit fáj...
márc. 24. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Már kb 30 éve van nekem is,de még sohasem fájt.Nem az orvost kell hibáztatni,hanem ki kell vizsgáltatni.
márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az orvost hibàztatom,de ez műtét utáni szövődmény ami 41 évesen tönkreteszi az életemet. Dolgozni sem tudok. Bagyon bánom hogy betettem abba a lepratelepreraba làban. Neg hogy 2024-ben szepszisben halnak meg emberek. Felháborító!!!
márc. 25. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!