Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Japán tényleg betiltotta az...

Japán tényleg betiltotta az mRNS oltásokat?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem is csodálkozom, itt nálunk Magyarországon is a rákos betegek szám az egekbe szökött!


Japán állítólag nemrégiben betiltotta a Covid mRNS- oltásokat, és felszólította a többi nemzetet, hogy kövessék példáját, miután egy hivatalos kormányzati tanulmány az injekciókat az ország szárnyaló hirtelen halálához kötötte.


A világ sok más országához hasonlóan Japán is 2021 óta küzd az egekbe szökő hirtelen és váratlan halálesetek válságával.


A probléma Japánban annyira súlyossá vált, hogy az ország lakosságának összeomlásával néz szembe, mivel több polgár hal meg, mint amennyi megszületik.


[link]



#mRNS vakcinákat Japán betiltotta
márc. 26. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Japánban sem 2021-ben kezdődött a demográfiai krízishelyzet, ahogyan sehol máshol sem, nem kell ebbe is belemagyarázni az oltásokat.
márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Anélkül, hogy a kérdésben (és a linkelt Twitter bejegyzésben) megfogalmazott állítások alá lennének támasztva, ezt én nem tudom komolyan venni.


Hol az a japán "kormányzati tanulmány", ami ezeket a megállapításokat tette?

márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Azért az biztosan közzé lenne téve nyilvános helyen, ha betiltották volna ott az mRNS oltásokat. Hol van erre a forrás?
márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem találom az eredeti forrást, de találtam ami igazolja a káros hatásokat.

Ez alapján akár tényleg be is tilthatták, vagy be fogják majd tiltani?


[link]

márc. 27. 10:37
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Csak az absztaktot olvastam el, abból nem derült ki, mire gondolsz igazolt káros hatás alatt. Mire gondolsz?


Önmagában az, hogy van káros hatása, nem indok a betiltásra. mRNS vakcinát, ha a vírus genomja megvan, qva gyorsan tudunk csinálni, univerzális gyártókapacitás építhető ki hozzá. A biztonságosságot tesztelni, meg a hatásosságot tesztelni több idő, de egy aktív tömeg járványban ez is viszonylag gyorsan megy. Ha egy jól terjedő vírus 1%-ban okoz halált, az oltás meg 0,1%-ban csúnya szövődményt (de megelőzi a halált), én bizony beoltatnám magam ha több mint 10% esélyt adok neki, hogy megfertőződöm. (Nyilván ez egyszerűsítés, korcsoportra, egészségi állapotra stb. külön kell nézni.)


A kötelező oltás a közösségi immunitás végett már nehezebb ügy, ott lehet, hogy a közösségnek megéri engem beoltani, nekem egyénileg meg nem éri meg.

márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MDaniel98 ***** válasza:
57%
Nem. Sehol senki nem írta azt meg, ezen a tweeten kívül, az pedig nyilvánvaló, hogy ez elég nagy hír lenne ahhoz, hogy ezzel legyen tele az internet.
márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A floridai egészségügy feje is betiltotta. Keress rá:


Florida Surgeon General banned mrna vaccines.

ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MDaniel98 ***** válasza:
7# A floridai tisztifőorvos akkor se tudja betiltani, ha akarja. Ennek ellenére egyébként a hivatala a 65 éven felülieknek még mindig ajánlja az oltásokat, és csak a fiatalabbak esetében tartja feleslegesnek.
ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

8


Ez lehet, hogy így van hiszen az egészségügyben is diktatúra uralkodik, kevesek döntenek a többek sorsáról.


De sokatmondó, hogy magas beosztású szakmabeliek is már kongatják a vészharangot.

ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MDaniel98 ***** válasza:
9# Sztem is van probléma azokkal a dolgokkal amik kiderültek az mRns-oltásokról, de nekem az mindent elmond a srácról, hogy amint a főnöke rájött arra (De Santis), hogy a konzervatívok körében nem lesz népszerű azzal, ha ajánlgatja az oltást, azután lett neki is sarkos véleménye ellenük. Aztán persze lehet, hogy igaza lesz, de azt hiszem még ő se örülne túlságosan neki.
ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!