Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggeli után is be vehetem a...

Reggeli után is be vehetem a gyógyszert vagy a mai napot hadjam ki?

Figyelt kérdés

Kb 2 heze kezdtem szedni pajzsmirigy alulműködésre gyógyszert még nem szoktam hozzá ehhez a gyógyszerezgetéshes.

Ma reggel mikor fel keltem egyből reggelizem és utánna jutott eszembe hogy nem vettem még be. Most mit csináljak? Nem lesz baj ha most be szedem reggeli után, vagy inkább hadjam ki a mai napot?



márc. 31. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Milyen logika alapjan hagynad ki, csak azert mert eddig ugy szoktad hogy reggeli elott szeded be? Lehet hogy nemcsak pajzsmirigyre kene bogyot szedni, hanem OCD-re is.
márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb szedd be most mithogy kihagyd

Elso: pajzsmirigy gyogyezernel eleg fontos hogy reggeli elott min fel oraval vegyek be

márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ennél az állapotnál az is számít hogy mit eszel mert hiába szedsz gyógyszert ha az ételeid semlegesítik a gyógyszert.
márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1 válaszoló.

Fel tettem egy kérdést amire nem tudom a választ, mivel ezt nem írja a gyógyszeres papírokon. Csak 2 hete gyógyszerezek nem 5/10 éve. Nekem ez még új. Vissza térve az OCD-re a tünetei közül nekem egyik sincs, se "tisztaság mánia se rendmánia se a többi "társa".

Szóval szehetnél belőle te 2-3 bogyót hátha segít. Szivesen.

És még 1x nem a kérdésemre válaszoltál.

márc. 31. 11:45
 5/6 A kérdező kommentje:
2 és 3 válaszoló nektek pedig köszönöm
márc. 31. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd be most, és ezentúl készítsd oda vízzel az éjjeliszekrényedre.
márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!