Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok, hogy...

Mennyire tartjátok, hogy hánykor veszitek be a rendszeres, állandó gyógyszereiteket? Reggeli gyógyszerhez felébredtek direkt, vagy beveszitek mikor felkeltetek magatoktól, mindegy hány órakor ébredtek? 6-kor vagy 10-kor, mikor hogy keltek?

Figyelt kérdés
Például egy reggel-este szedett vérnyomáscsökkentőnél.
2023. jún. 3. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Én emiatt nem kelek külön, akkor veszem be, ha eszembe jut. Ha inni megyünk, aznap be se szedem, nehogy összeütközzön. 22/F
2023. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért a vérnyomás csökkentő nem olyan, hogy ragaszkodni kell ahhoz, hogy pontban reggel és este 8-kor be kell venni.


Valamennyi csúszás belefer.

2023. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem a háziorvos annyit mondott hogy amit reggel kell bevenni azt lehetőleg reggel vegyem be. Az hogy mikor kelek hajnali 5 kor vagy délelött 10 kor lényegtelen, annyit tartsak be hogy ébredés után kezdjek azzal. Ha éjszakás műszakból megyek haza akkor is vegyem be.


Volt olyan gyógyszerem amit reggelizés után kellett bevenni rögtön azt vittem magammal munkába és ott vettem be reggeli után, de az a fajta sajnos nem használt.

2023. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggel ébredés után, este lefekvés előtt. Utóbbinál van hogy hamarabb ha eszembe jut (ha mondjuk nagyon későn fekszem).

Nem órához kötöm egy gyógyszeremet sem, ennyi eltérésen semmi nem múlik.

2023. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik vérnyomáscsökkentőt szeditek?
2023. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ébredés után. Általában 1-2 órás csúszással pontosan ébredek, szóval ezzel semmi baj.
2023. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!