Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhat rettenetes fájdalma...

Mi okozhat rettenetes fájdalmat a mellkasban?

Figyelt kérdés
Néha-néha, főleg amikor mondjuk oldalt fekszem és a könyökömmel támasztom magam hirtelen olyan erős és fájdalmas szúrás nyilall a mellkasomba, hogy azt hiszem hogy na most fogok elpatkolni. Olyan mintha mellkason döfnének vagy mint egy kisebb infarktus ami nem tartós csak így egy pillanatig belenyilall. Nagyon fájdalmas és fogalmam sincs mi okozza. Lehetséges hogy valami izom húzódás csak? (Apukámnak két infarktusa volt így elég paranoiás vagyok) 24/l

márc. 31. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem influenza utan kohogestol volt eloszor. A gerincemben csipodott be ideg es csak az egyik oldalra sugarzott. Eloszor haziorvos, de az sz@r volt, laborvizsgalat, magan ultrahang. Na ott mondta az orvos jo ultrahang utan hadd nezze csak, bokdoste a hatam, es egy pontnal jott a pokoli fajdalom oldalt a bordamba.

Haziorvosnak megmutathatod, es/ vagy fajdalomcsillapito kremet probalj ki. Ha ilyesmi, attol batran mozdulsz, es elobb visszaugrik, ha becsipodott, de az izom is.

ápr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1/1

Nagyon köszi!

Lehet valami hasonló az enyém is, bár én nem voltam influenzás meg nem is köhögtem

ápr. 1. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!