Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amióta nem iszok alkoholt...

Amióta nem iszok alkoholt rettenetesen izzadok és ráadásul ecetszagút. Ez normális?

Figyelt kérdés
Alkoholista vagyok kb 6 éve, napi szinten ittam meg fél liter vodkát. Most egy hete úgy döntöttem elég volt. Amióta nem iszom, rettenet izzadok alvás közben és valami rettentő büdöset, ecetes posvadásszagút. Ez amiatt lehet, hogy úgymond tisztul a testem és így jönnek ki a méreganyagok? Vannak elvonási tüneteim, kézremegés, idegesség, depresszió, néha elönt a forróság. Egyik napról a másikra szüntettem be az alkoholt, orvosi segítség nélkül, mert szerintem képes vagyok erre egyedül is, csak ez az izzadás zavar. Teljesen vizes az ágy és rengetegszer felébredek.
2023. okt. 24. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik pár nap alatt
2023. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, elmúlik pár nap alatt, velem is előfordult.
2023. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik. És gratulálok, kitartást. Igyál sok vizet
2023. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha elmúlt így 1 hónap,próbáld ki a máriatövismagolaj kúrát.

Nagyon jó a májtisztító hatása.


Egyébként szerintem is elmúlik nemsokára.

2023. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki, el fog múlni! Ha eddig bírtad, akkor ez bizonyítja, hogy van akaraterőd, a hátralevő időszakot már ki fogod bírni! Gratulálok, csak így tovább!
2023. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugodtam kicsit. Ha teleeszem magam, vagy teleiszom magam nem kívánom a piát, szóval én pozitív maradok.
2023. okt. 24. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól teszed, mo!
febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!