Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetném el hogy ne...

Hogyan kerülhetném el hogy ne álmodás közben ébresszen a telefonom?

Figyelt kérdés

Volt már hogy 10 perccel előbbre vagy későbbre állítottam a hajnal 3.40es ébresztőt és akkor is mindig és kizárólag csak álmomban ébreszt fel amikor álmodok és ez nagyon rossz. Utálom már hogy nem bírom végig álmodni.

Nem álomfejtés, hanem úgy általános közérzet javítása céljából meg normális ébredés szempontjából.

Ezek az okosórák képesek segíteni ezen? Azok nézik az alvás ciklust?



ápr. 4. 04:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Rémlik olyan alkalmazás, amely az alvás mélységét figyelve ébreszt, azt hiszem valamilyen pillow a neve. Én nem is tudom mit gondoljak róla, mert elvileg az ágymatrac mozgásából próbálja kitalálni hogy az illető milyen alvásfázisban van.

Ha időre kell menni és sokáig álmodsz, akkor lehet majd azért nem ébresztene fel...

ápr. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem az utolsó időpontkor biztos ébresztene.

Okos órákban van e ilyen funkció és ha van melyikben?

ápr. 4. 04:43
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt egyik sem fogja tudni mikor álmodsz, hacsak EEG nincs a fejeden. Az okosórák meg általában alvásfigyeléskor alvó módba lépnek és nem működik az ébresztés funkció. Léteznek olyan órák baromi drágán amik fénnyel ébresztenek, azzal elvileg működhetne a dolog, mert fokozatosan ébredsz, így mire megszólal már ébredezel.
ápr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg min fel oraval hamarabb vagy kesobb kellene lefekudnod ahhoz hogy ez megszunjon mert a kb 1.5 oras alvasi ciklusnak pont a kozepen vagy. Az 10 perccel arrebb is a kozepe lesz.

Van olyan app a telefonra amit a matracra teszel es egy megadott idosavban ebreszt amikor a legkevesbe vagy eber. De ehhez akar egy oras savot is be kell allitani hogy jol mukodjon

ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ha végigálmodod? Ha nem álom közben ébredsz fel, nem is fogsz rá emlékezni, csak szólok, úgyhogy teljesen mindegy, hogy "végig" álmodtad-e.
ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lefekvés ideje igazándiból mindegy mert mindig másképp alszom el hol fél óra hol egy óra mire elalszom. Nem tudok minden nap ugyanabban az időben ágyba kerülni sajnos. Szóval ez, hogy ide fél óra vagy oda fél óra alapból sem számít mert nem tudom mikor alszom el a lefekvés utáni időponttól.

3.40-kor kelt a telefonom az óra szerint. Ez szinte 100%-ban csak a délelőttös műszakokban fordul elő.

ápr. 14. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!