Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyit számítana az étel ?

Ennyit számítana az étel ?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a Japánok nagyon egészségesen étkeznek . Náluk talán az egyik legmagasabb várható élettartam. Viszont a Japán a világ egyik legstresszesebb országa. A stressz meg tud gondokat okozni. Ennyit számít hogy mit eszünk ?

ápr. 4. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Meg a stresszmentes élet. Japánnal kapcsolatban én ezt Okinawa szigetéről olvastam.

Dan Buetter öt kék zónája: Ikaria (Görögország), Okinawa (Japán), Ogliastra régió (Szardínia szigetének középső területe), Loma Linda (Kalifornia – Egyesült Államok), Nicoya félsziget (Costa Rica) és a további területek: Hunza-völgy (Pakisztán), a serpák (Nepál – Himalája régió), a kínai Bama régió, a mexikói Otomini indiánok, valamint a Tarahumara törzs lakói, az ecuadori vilcabambai indiánok, a jekana indiánok Venezuelában, valamint az abbháziaiak a Kaukázus régióban.

[link]

ápr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"A táplálékod legyen az orvosságod, és az orvosságod a táplálékod legyen." (Hippokratész)
ápr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az is sokat számít. Emellett, mint ahogyan azt az 1-es hozzászóló is írta, nagyon fontos, hogy minél stresszmentesebb legyen az ember élete. Persze az is számít, hogy megfelelő és elegendő testmozgást végzel-e. Egészséges táplálkozásnál figyelni kell arra, hogy megfelelő mennyiségben vidd be a szervezetedbe az egyes tápanyagokat stb.
ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!