Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kaptam állásajánlatot egy...

Kaptam állásajánlatot egy cégtől, viszont fagyos raktárban kell dolgoznom, milyen problémáim (egészségügyi) lehetnek ebből?

Figyelt kérdés
-22 fokban, munkaruhát adnak ami eszkimói embereknek szokás hordani ilyen hidegben, viszont 8-10 órás a napi meló ott, ki-be a hideg melegben járkálás gondolom az is betesz az egészséges fiatalembernek is?
ápr. 4. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Semmi eü végzettségem nincs, úgyhogy csak laikusként tudok hozzászólni.

Nekem dolgozott ismerősöm hűtőházban, de ivott és cigizett is mellé, szóval mindkettőnek megvoltak a káros hatásai :/

Már sok éve nem találkozunk, azóta túl van egy sztrókon (még nincs 50), ez gondolom nem a munkakörülményekkel függött össze.

Viszont a keze tiszta vörös és dagadt volt mindig, nagyon ijesztően nézett ki, ezt ő a hidegre fogta, én meg nem értek hozzá orvosilag, de ez hihető is lehetne. Azt nem tudom, hogy esztétikai problémán kívül ez mit okoz vagy minek a tünete, gondolom keringési probléma is lehet, de akkor megint bejön a képbe az általános életmódja, szóval passz.

ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

-22 fok az rengeteg, az ízületeid még jó védőruhában is megsínylik.


Biztosan nem dolgoznék ilyen helyen, ugyanis nincs kedvem néhány éven belül teljesen leépülni fizikálisan.


Nekem pl rossz a perifériás keringésem, szóval egy ilyen helyról a munkanap harmadik órájában vinnének orvoshoz az ujjaim miatt.

ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Ha adnak megfelelő öltözéket és pihenőidőt, akkor nem kéne, hogy bàrmi gond is legyen. Sok ismerősöm diákmelózott anno hűtőházban, mivel jó cuccuk volt, nem panaszkodtak sosem a körülményekre.

Ha nem jó ruhát adnak, beizzadsz, vagy éppen fázol, akkor elsődleges, hogy pl. ízületi problémáid lehetnek, plusz esetleg felfázás, nátha, keringési problémák.

ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh keringési problémák? Ha nekem magas a vérnyomásom akkor rosszabbodhat?
ápr. 4. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!